Strona główna Aktualności I Festiwal Damskiego Fryzjerstwa za nami…

I Festiwal Damskiego Fryzjerstwa za nami…

Przez A Gr
71 Wyświetlenia

Wydarzenie bezprecedensowe, które miało miejsce w naszej szkole pozostanie z nami na długo. Festiwal rozpoczęła Pani Dyrektor słowami wstępu. Prowadzący stanęli na wysokości zadania, a otoczka muzyczna stworzyła jedną całość.

Festiwal składał się z kilku części:

pokaz fryzury ślubnej wykonanej przez Panią Dorotę Barcik, który pokazał kunszt i piękno upięć ślubnych,

pokaz typów urody okiem naszych uczniów pokazał nam naszą kreatywność

teksty pięknych słów piosenek wykonanych przez szkolne koło muzyczne ukazał, nam naszą wrażliwość

Naszemu wydarzeniu towarzyszyły eliminacje szkolne do Konkursu Wojewódzkiego „Liga Młodych Kreatorów”. Pomysłowość i interpretacja tematu przez adeptów zawodu zaskakuje nas co roku. Nasi zwycięscy, tj. Hanna Soska oraz Magdalena Wicherek – uczennice klasy drugiej będą reprezentować ZSTB na finale Konkursu w Suchej Beskidzkiej.

Życzymy ich modelkom połamania nóg a im… poplątania języków w czasie autoprezentacji!

Dziękujemy klasie 3f za wszystko. Bez Was nie byłoby tak wspaniałej imprezy!

Przeczytaj również

Zwiększ czcionkę
Kontrast
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux