Strona główna Aktualności Umowa o współpracy

Umowa o współpracy

Przez A Gr
749 Wyświetlenia

We wtorek 21 lutego 2023 w siedzibie firmy DB Cargo w Zabrzu podpisano umowę o współpracy pomiędzy Szkołą a firmą DB Cargo. Firma DB Cargo to polskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Zabrzu zajmujące się przewozami kolejowymi, wydobyciem piasku, obsługą bocznic oraz utrzymaniem taboru. Firma jest obecna na polskim rynku logistyczno-transportowym, zapewniając krajowe i międzynarodowe rozwiązania transportowo-logistyczne, realizowane we współpracy z międzynarodową siecią niemieckiego DB Cargo AG.

Dyrektor szkoły Elżbieta Kanak podkreśliła, jak ważne jest ścisłe partnerstwo Szkoły z firmami, które umożliwiają kształcenie zawodowe, dające absolwentom Zespołu Szkół Techniczno-Branżowych możliwość odnalezienia się na rynku pracy.

Przeczytaj również