Strona główna Aktualności Porozumienie o współpracy partnerskiej

Porozumienie o współpracy partnerskiej

Przez A Gr
795 Wyświetlenia

W czwartek 12 maja 2022 w Zespole Szkół Zawodowych w Jastrzębiu-Zdroju podpisano umowę o współpracy pomiędzy Szkołą a firmą Top House 1000. Firma Top House 1000 to producent nowoczesnych domów szkieletowych i modułowych, charakteryzujących się nowoczesną konstrukcją, energooszczędnością i bardzo krótkim czasem budowy.

Dyrektor szkoły Elżbieta Kanak podkreśliła, jak ważne jest ścisłe partnerstwo Szkoły z firmami, które umożliwiają kształcenie zawodowe, dające absolwentom Zespołu Szkół Zawodowych możliwość odnalezienia się na rynku pracy.

Oprócz przedstawicieli Szkoły i Top House 1000 w spotkaniu wzięli również udział wiceprezydent miasta Robert Cichowicz, a także naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Stanisław Faber.

Przeczytaj również