Strona główna Aktualności Zajęcia na strzelnicy

Zajęcia na strzelnicy

Przez w W
98 Wyświetlenia

Dnia 20.02.2023 uczniowie klasy 1b udali się do Zespołu Szkół Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju. W ramach Edukacji dla bezpieczeństwa, uczniowie klas pierwszych zobowiązani są do odbycia zajęć  na strzelnicy. Chłopcy nauczyli się podstaw związanych ze strzelectwem takich jak budowa broni, jej obsługa,  odpowiednie ułożenie ciała oraz zasad panujących na strzelnicy. Po części teoretycznej, uczniowie mogli wykorzystać nowe wiadomości w części praktycznej. Strzelanie do celu może i wydaje się łatwe,
ale wcale takie nie jest, o czym chłopcy mogli się przekonać, oddając strzały na odległość 10 metrów do małej tarczy. Zajęcia można zaliczyć do udanych, gdyż wszyscy oddali celne strzały,  a podziurawione tarcze mogli zabrać na pamiątkę. 

Przeczytaj również

Zwiększ czcionkę
Kontrast
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux